- 10%

Nuxe – Nuxuriance krem për duar kundër njollave dhe anti-age

3,060 Lekë 3,400 Lekë

(Nuxuriance Anti-Dark Spot and Anti-Aging Hand Cream 75ml)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Nuxe Nuxuriance krem për duar kundër njollave dhe Anti-Age është një përkujdesje për duart që zbusin lëkurën dhe zbehin njollat.

Kjo përkujdesje kundër njollave dhe kundër moshës është formuluar bazuar në qelizat Bi-floral dhe Bougainville. Ai zbut dhe tonifikon lëkurën duke zbehur njollat.

Rezultati

Pas disa aplikimeve, duart duken më të reja, lëkura është më e butë.

Udhëzime mbi përdorimin

Një sasi e vogël e kremit është e mjaftueshme për të dy duart. Aplikojeni, masazhojeni butësisht dhe lëreni të përthithet.

Firma

Nuxe

Linja

Nuxuriance

Mosha

50+

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Paraben-free. Orange Blossom, Raspberry and Sandalwood scent.

7 [FR] patents

AQUA/WATER, GLYCERIN, MORINGA OIL/HYDROGENATED MORINGA OIL ESTERS, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, SODIUM ACRYLATES COPOLYMER, UNDECANE, HYDROXYETHYL UREA, DIMETHICONE, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, TRIDECANE, PARFUM/FRAGRANCE, CAPRYLOYL GLYCINE, LECITHIN, CITRIC ACID, MAURITIA FLEXUOSA FRUIT OIL, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM HYDROXIDE, DEHYDROACETIC ACID, SODIUM GLUCONATE, DIMETHICONOL, BOUGAINVILLEA GLABRA LEAF CELL EXTRACT, AMMONIUM LACTATE, BUTYLENE GLYCOL, ASCORBYL GLUCOSIDE, OLEA EUROPAEA (OLIVE) LEAF EXTRACT, ZINC PCA, MICA, THEOBROMA CACAO (COCOA) LEAF CELL EXTRACT, CI 77491/IRON OXIDES, PAPAVER RHOEAS PETAL EXTRACT, ASCORBIC ACID, CROCUS SATIVUS FLOWER EXTRACT, TOCOPHEROL, BENZYL ALCOHOL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, COUMARIN, GERANIOL, CITRONELLOL [N3208/A]

The list of ingredients may be subject to change. We advise you to always check the ingredient list shown on the product purchased.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Nuxuriance krem për duar kundër njollave dhe anti-age”

LART

×