- 20%

Nuxe – Nuxellence krem për konturin e syrit

4,320 Lekë

(Nuxellence® Eye Contour)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Kjo përkujdesje e syrit me 10 patenta, me përmbajtje të acidit hialuronik dhe lules të pasionit, hidraton dhe ushqen zonën rreth syrit. Tekstura e butë dhe aplikatori që masazhon ofrojnë një efekt të menjëhershëm në lëkurë.

Përdorimi:
Aplikojeni në mëngjes dhe/ose darkë në të gjithë zonën rreth syrit.
Kjo përkujdesje e syrit mund të përdoret për të zbutur rrudhat në cep të syrit dhe midis vetullave.

Pa paraben. Aromë e lehtë për zonën delikate rreth syrit.

Firma

Nuxe

Linja

Nuxellence

Mosha

20+

Forma

Tubet

Sasia

15ml

DIMETHICONE, AQUA/WATER, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, TALC, SILICA, PEG/PPG-18/18 DIMETHICONE, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, CI 77891/TITANIUM DIOXIDE, PARFUM/FRAGRANCE, PHENOXYETHANOL, SODIUM CHLORIDE, ALBIZIA JULIBRISSIN BARK EXTRACT, MICA, DEHYDROACETIC ACID, SODIUM GLUCONATE, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, CI 77492/IRON OXIDES, SODIUM HYALURONATE, METHICONE, LEPIDIUM MEYENII ROOT EXTRACT, THEOBROMA CACAO (COCOA) LEAF CELL EXTRACT, CI 77491/IRON OXIDES, PAPAVER RHOEAS PETAL EXTRACT, PASSIFLORA INCARNATA EXTRACT, BENZYL ALCOHOL, ANCHUSA ARVENSIS EXTRACT, TIN OXIDE, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, SODIUM BENZOATE, ARAUCARIA ANGUSTIFOLIA SEED EXTRACT, DARUTOSIDE [N2403/B].

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Nuxellence krem për konturin e syrit”

LART