- 20%

Nuxe – Nuxellence Men fluid anti-age

4,320 Lekë

(Nuxellence youth and energy revealing anti-aging fluid)

Përshkrimi i Produktit

Nuxe – Nuxellence fluid anti-age

Nuxe Men Nuxellence Youth and Energy Revealing Anti-Aging Fluid është një produkt anti-plakje i gjeneratës së re për meshkujt me ekstrakte lisi, shkoze, luledelesh dhe acidi hialuronik që zbulon energjinë e lëkurës.

Rezultati: Ditë pas dite, lëkura duket e rinuar.

Falë përmbajtjes me 90,2% të përbërësve me origjinë natyrore lëkura duket e ringjallur dhe më e fortë dhe rrudhat janë qartë më pak të dukshme.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni çdo ditë në lëkurë të pastër dhe të thatë (në mëngjes dhe / ose në mbrëmje), pas rruajtjes.

 

0/5 (0 Reviews)
Firma

Nuxe

Forma

Shishe me pompë

Sasia

50ml

Aqua (Water), Macadamia Integrifolia Seed Oil, Glycerin, Dimethicone, Hydroxyethyl Carbonate, Capryloyl Glycine, Parfum (Fragrance), Silica, Butylene Glycol, Sodium Stearoyl Glutamate, Dimethicone Crosspolymer, Tocopherol, Carbomer, Citric Acid, Sodium Hyaluronate, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Dehydroacetic Acid, Allantoin, Phenoxyethanol, Sodium Gluconate, Polysorbate 60, Sorbitan Isostearate, Ammonium Lactate, Alcohol, Passiflora Incarnata Extract, Papaver Rhoeas Petal Extract, Benzyl Alcohol, Ascorbyl Glucoside, Olea Europaea (Olive) Leaf Extract, Zinc PCA, Methylglucoside Phosphate, Anchusa Arvensis Extract, Copper Lysinate/Prolinate, Plankton Extract, Ascorbic Acid, Araucaria Angustifolia Seed Extract, Carpinus Betulus Bud Extract, Quercus Robur Bark Extract, Limonene.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Nuxellence Men fluid anti-age”

LART