- 20%

Nuxe – Merveillance Lift Firming Activating Oil-Serum

4,960 Lekë

Sërum për të gjitha llojet e lëkurës i cili riafirmon duke minimizuar rrudhat ekzistuese dhe linjat e holla.

Përshkrimi i Produktit

Nuxe Merveillance Lift Firming Activating Oil-Serum

Një teksturë 100% aktive që ofron efekt lifting. Siguron pamje më të tonifikuar, pa rrudha të thella dhe me linja të holla më të lëmuara. Nga ana tjetër e lë lëkurën më të hidratuar dhe më të ushqyer, e cila përfundon të jetë e fortë, e riparuar dhe e mbrojtur. Për më tepër, tekstura e saj e mëndafshtë e lë lëkurën me një shkëlqim rrezatues dhe natyral. Lëkura është më e fortë dhe më rezistente, duke u shfaqur dukshëm më rinore. I përsosur për të gjitha llojet e lëkurës pasi nuk ka një strukturë të yndyrshme ose ngjitëse dhe përthithet shpejt nga lëkura. Ka gjithashtu aromë lulesh me nota të myshkut të bardhë, manjolës dhe bimës freesia për një përvojë luksoze.

Përbërësit aktivë:

 • Vaji i mikro-algave: përftohet falë teknologjisë së avancuar që bën të mundur nxjerrjen e molekulave aktive. Ky përbërës i koncentruar forcon barrierën mbrojtëse të lëkurës. Në të njëjtën kohë, lëkura fiton një qëndrueshmëri të re, e cila çon në zbehjen e rrudhave dhe linjave të imta të pranishme në fytyrë.
 • Vaji i susamit: Jojoba dhe Macadamia kanë aftësi të larta ushqyese dhe hidratuese, perfekte edhe për lëkurën më të thatë.
 • Vaji i lulediellit: hidraton intensivisht lëkurën, duke përmirësuar fuksionin barriere për lëkurën e dëmtuar ose të irrituar.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni 3 pika në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në fytyrë, qafë dhe dekolte. Lëreni teksturën të shkrihet në lëkurë për 30 sekonda dhe më pas aplikoni kremin tuaj hidratues.

Firma

Nuxe

Mosha

35+

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

Macadamia integrifolia seed oil, simmondsia chinensis (jojoba) seed oil, sesamum indicum (sesame) seed oil, oleic/linoleic/linolenic polyglycerides, helianthus annuus (sunflower) seed oil, parfum/fragrance, tocopherol, caprylic/capric triglyceride, chlorella vulgaris extract, rosmarinus officinalis (rosemary) leaf extract, linalool, alpha-isomethyl ionone, geraniol, citronellol, limonene.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Merveillance Lift Firming Activating Oil-Serum”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART