- 30%

Nuxe – Merveillance Expert Firmness-Lift Rich Cream

(1 përshtypje mbi produktin)

4,200 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Nuxe – Merveillance Expert Firmness-Lift Rich Cream

Nuxe Merveillance Expert Firmness-Lift Rich Cream është një kujdes ngritës, i përshtatshëm për lëkurat e thata deri te ato shumë të thata nga trajtimet kundër plakjes.

Ky krem ​​kundër plakjes, me Oleoactive of Lily lufton kundër rrudhave dhe kundër humbjes së elasticitetit. Krem ​​hidraton dhe zbut lëkurën menjëherë .

Që nga aplikimi i parë, lëkura zbutet dhe ditë pas dite tonifikohet. Rrudhat zbuten dhe lëkura ndihet më e mbushur.

 • Formuluar pa paraben.
 • Jo-komedogjene.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni kremin në mëngjes në fytyrë dhe në qafë të pastruar.

Firma

Nuxe

Mosha

30+

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Aqua/Water, Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Water, Rosa Moschata Seed Oil, Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Arachidyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Corylus Avellana (Hazel) Seed Oil, Pentaerythrityl Distearate, Dicaprylyl Carbonate, Caprylic/Capric Triglyceride, Parfum/Fragrance, Behenyl Alcohol, Hydroxyethyl Urea, Albizia Julibrissin Bark Extract, Lauroyl Lysine, Dimethicone, Tocopherol, Arachidyl Glucoside, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Capryloyl Glycine, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Ethylhexylglycerin, Sodium Stearoyl Glutamate, Rosa Canina Fruit Oil, Dehydroacetic Acid, Phenoxyethanol, Sodium Gluconate, Xanthan Gum, Dimethicone Crosspolymer, Benzyl Alcohol, Ammonium Lactate, Hemerocallis Fulva Extract, Geranylgeranylisopropanol, Sodium Benzoate [N2903/A].

Pështypjet mbi produktin
 • 1
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  100%
1 përshtypje për Nuxe – Merveillance Expert Firmness-Lift Rich Cream
 • Iljada B.

  Nuk mbshet Nuxe per ndonje cilsi te kremrave. Shum i rend ne lekure

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART