- 30%

Nuxe – Merveillance Expert Firmness-Lift Night Cream

(1 përshtypje mbi produktin)

4,200 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Nuxe – Merveillance Expert Firmness-Lift Night Cream

Nuxe Merveillance Expert Firmness-Lift Night Cream është një kujdes për natën rimbushës, i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave dhe për ato pas trajtimeve kundër plakjes.

Ky kujdes përmban Oleoactive of Lily  që forcon lëkurën dhe mbush rrudhat e krijuara.

Nga aplikimi i parë, linjat tuaja dukshëm relaksohen. Natë pas nate lëkura juaj rimbushet. Fytyra, qafa dhe dekolteja janë më të rafinuara.

 • Formuluar me pa paraben.
 • Jo-komedogjene.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni kremin rigjenerues të rrudhave gjatë natës në fytyrë dhe qafë të pastruar.

Firma

Nuxe

Mosha

30+

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Aqua/Water, Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Water, Rosa Moschata Seed Oil, Glycerin, Arachidyl Alcohol, Corylus Avellana (Hazel) Seed Oil, Glycol Palmitate, Hydrogenated Coconut Oil, Lauroyl Lysine, Octyldodecyl Myristate, Caprylic/Capric Triglyceride, Dimethicone, Parfum/Fragrance, Behenyl Alcohol, Hydroxyethyl Urea, Albizia Julibrissin Bark Extract, Dicaprylyl Carbonate, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Tocopherol, Arachidyl Glucoside, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Capryloyl Glycine, Dimethicone Crosspolymer, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Ethylhexylglycerin, Sodium Stearoyl Glutamate, Rosa Canina Fruit Oil, Dehydroacetic Acid, Phenoxyethanol, Sodium Gluconate, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Ammonium Lactate, Hemerocallis Fulva Extract, Geranylgeranylisopropanol, Undaria Pinnatifida Extract, Sodium Benzoate [N2904/A].

Pështypjet mbi produktin
 • 1
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  100%
1 përshtypje për Nuxe – Merveillance Expert Firmness-Lift Night Cream
 • Iljada B.

  Thot per te gjith tipet e lekures, por per te yndyrshme nuk ben fare. Ngjit ne lekure. Te bezdis

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART