- 20%

Nuxe – Merveillance Expert Firmness-Lift Cream

(1 përshtypje mbi produktin)

4,800 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Nuxe – Merveillance Expert Firmness-Lift Cream

Nuxe Merveillance Expert Firmness-Lift Cream është një kujdes për ngritjen e lëkurë s, i përshtatshëm për lëkurat normale.

Ky krem ​​kundër plakjes, me Oleoactive of Lily, lufton rrudhat dhe humbjen e elasticitetit. Menjëherë ​​hidraton dhe zbut lëkurën.

Nga aplikimi i parë lëkura zbute dhe ditë pas dite tonifikohet. Rrudhat zbuten dhe lëkura mbushet.

 • Formuluar pa paraben.
 • Jo-komedogjene.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni kremin në mëngjes, në fytyrë dhe qafë të pastruar.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Nuxe

Lloji i lëkurës

Normale

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Aqua/Water, Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Water, Glycerin, Rosa Moschata Seed Oil, Arachidyl Alcohol, Corylus Avellana (Hazel) Seed Oil, Pentaerythrityl Distearate, Dicaprylyl Carbonate, Caprylic/Capric Triglyceride, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Parfum/Fragrance, Behenyl Alcohol, Hydroxyethyl Urea, Albizia Julibrissin Bark Extract, Lauroyl Lysine, Phenyl Trimethicone, Tocopherol, Arachidyl Glucoside, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Capryloyl Glycine, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Ethylhexylglycerin, Sodium Stearoyl Glutamate, Rosa Canina Fruit Oil, Dehydroacetic Acid, Phenoxyethanol, Sodium Gluconate, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Ammonium Lactate, Hemerocallis Fulva Extract, Geranylgeranylisopropanol, Sodium Benzoate [N2902/A].

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 1
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  100%
1 përshtypje për Nuxe – Merveillance Expert Firmness-Lift Cream
 • Iljada B.

  ?

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART