- 20%

Nuxe – Men Exclusively Him Set

Original price was: 4,200 Lekë.Current price is: 3,360 Lekë.

In stock

Përshkrimi i Produktit

Nuxe Men Exclusively Him Set

Një set specifik për meshkuj i cili bashkon elementët thelbësore për hidratimin dhe higjenën e përditshme të lëkurës. Seti vjen në një paketim elegant, ideal për festat e fundvitit.

Nuxe Xhel hidratant për fytyrën për meshkuj

Nuxe ka krijuar këtë xhel multifunksional për të përcjellë komoditet tek meshkujt. Ky produkt ushqen lëkurën dhe i jep asaj një teksturë më të butë. Xhel i lehtë dhe i freskët. Përkujdesje e përditshme hidratuese, energjizuese që kufïzon stresin e lëkurës dhe matifïkuese falë ekstraktit të Enantia Chiorantha që zvogëlon përmasat e poreve dhe redukton sekretimin e sebumit. Ky xhel ka veti antioksidante dhe antiinflamatore, nxit rigjenerimin e qelizave të lëkurës. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave.

Rezultati: E hidratuar në mënyrë perfekte, lëkura është më rezistente dhe qëndron e matifikuar gjatë gjithë ditës duke ruajtur rrezatimin e saj natyral.

Aplikohet në mëngjes dhe mbrëmje mbi lëkurë të pastër. Mund të aplikohet edhe pas rrojes.

Nuxe Deodorant për meshkuj 24 orësh

Mbrojtës 24 orësh, i padukshëm që nuk i njollos veshjet. Pa kripëra alumini, pa alkool. Me veprim qetësues dhe mbrojtës për një kohë të gjatë falë ujit floral të Sherebelës që zvogëlon transpirimin e tepërt. Aplikohet në lëkurë të pastër dhe sa here që e ndjeni të nevojshme.

Rezultati : Mbrojtje e sigurtë gjatë gjithë ditës.

Aplikojeni në lëkurë të thatë dhe të pastër.

Nuxe Men xhel dushi për trup dhe flokë

Xhel dushi shkumues për meshkuj që pastron butësisht fytyrën, trupin dhe flokët. Me ekstrakte lisi dhe sharmi, ai siguron një ndjesi të vërtetë energjie ndërsa mbështjell trupin me një aromë delikate.
Me bazën e tij pastruese me origjinë bimore dhe pH fiziologjik, është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe të ndjeshme.

 • 96% e përbërësve janë me origjinë natyrore

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose mbrëmje në fytyrë dhe trup, si dhe në flokët e lagur. Më pas shpëlajeni.

Firma

Nuxe

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë, Roll-on, Tubet

Sasia

50 ml, 50ml, 200ml

Nuxe Xhel hidratant për fytyrën për meshkuj
AQUA/WATER, GLYCERIN, DICAPRYLYL CARBONATE, HYDROLYZED ADANSONIA DIGITATA EXTRACT, DIMETHICONE, HYDROXYETHYL UREA, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, MACADAMIA INTEGRIFOLIA SEED OIL, BUTYLENE GLYCOL, BENZYL ALCOHOL, CAPRYLOYL GLYCINE, SODIUM HYDROXIDE, PARFUM/FRAGRANCE, RIBOSE, TOCOPHERYL ACETATE, CITRIC ACID, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, ALLANTOIN, ALCOHOL, TETRASODIUM EDTA, DEHYDROACETIC ACID, AMMONIUM LACTATE, PHENOXYETHANOL, ENANTIA CHLORANTHA BARK EXTRACT, SODIUM HYALURONATE, CARBOMER, TOCOPHEROL, QUERCUS ROBUR BARK EXTRACT, OLEANOLIC ACID, LIMONENE

Nuxe Deodorant për meshkuj 24 orësh
AQUA/WATER, SALVIA OFFICINALIS (SAGE) LEAF WATER, DECYL OLEATE, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, SILICA, GLYCERYL CAPRATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, ARACHIDYL ALCOHOL, CETEARYL ALCOHOL, PARFUM/FRAGRANCE, CAPRYLOYL GLYCINE, SODIUM BENZOATE, BEHENYL ALCOHOL, CITRIC ACID, HORDEUM DISTICHON (BARLEY) EXTRACT, SODIUM HYDROXIDE, ARACHIDYL GLUCOSIDE, ALLANTOIN, CETEARYL GLUCOSIDE, XANTHAN GUM, PHELLODENDRON AMURENSE BARK EXTRACT, PHYTIC ACID, SANTALUM ALBUM (SANDALWOOD) EXTRACT, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, BENZYL ALCOHOL, DEHYDROACETIC ACID, TOCOPHEROL, LIMONENE, LINALOOL, GERANIOL [N1903/D].

Nuxe Men xhel dushi për trup dhe flokë
Aqua/Water, Sodium Lauryl Sulfate, Coco-Glucoside, Glycerin, Parfum (Fragrance), Sodium Cocoamphoacetate, Phenoxyethanol, Gluconolactone, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Lauryl Glucoside, Sodium Cocoyl Glutamate, Sodium Hydroxide, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Tetrasodium EDTA, 1,2 Hexanediol, Caprylyl Glycol, Glyceryl Oleate, Alcohol, Calcium Gluconate, Tropolone, Carpinus Betulus Bud Extract, Quercus Robur Bark Extract, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Tocopherol, Limonene.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Men Exclusively Him Set”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART