- 30%

Nuxe – Insta Masque set

1,960 Lekë

(3x15ml)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Nuxe Insta-Masque Set është një set prej 3 maskash me teksturë të butë dhe aroma të ëmbla për një lëkurë të shëndetshme që rrezaton.

 • Maskë detoksifikuese me karbon aktiv 15ml, e përshtatshme për të gjithë tipet e lëkurave, edhe ato më të ndjeshmet. Kjo maskë detoksifikuese shoqëron përfitimet e ujit të trendafilit tek karboni botanik aktiv në mënyrë që të kapë dhe eliminojë të gjitha papastërtitë (grimcat ndotëse, yndyrë, etj).
 • Maskë eksfoliuese dhe unifikuese 15ml, e përshtatshme  për të gjithë tipet e lëkurave, edhe ato më të ndjeshmet.
  Kjo maskë pastruese bashkon përfitimet e ujit të trendafilit me Vajin Makadamia dhe një pudër fine eksfoliuese me origjinë natyrale në mënyrë që të eksfoliojë dhe unifikojë pamjen në vetëm 2 minuta.
 • Maskë pastruese për fytyrë me argjilë 15ml, e përshtatshme  për të gjithë tipet e lëkurave, edhe ato më të ndjeshmet.
  Kjo maskë pastruese bashkon përfitimet e ujit të trandafilit me argjilën e bardhë në mënyrë që të pastrojë lëkurën sa më butë.

 

Firma

Nuxe

Forma

Vazo

Sasia

15ml, 3

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Insta Masque set”

LART