Kryefaqja » Produktet » Femra » Fytyra » Hidratimi » Nuxe – Huile Prodigieuse ®, vaj i thatë multifunksional

Nuxe – Huile Prodigieuse ®, vaj i thatë multifunksional

4,100 Lekë 2,050 Lekë

(1 customer review)

Huile seche multifunctions
Fytyre, trup dhe flokë

Në dy madhësi: 50ml dhe 100ml

Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Vaj i thatë multifunksional
Fytyrë, trup dhe flokë
Me 98% përbërës me origjinë natyrale, shumë-funksionësh dhe me një aromë të parezistueshme, Huile prodigeuse me një gjest të vetëm ushqen, riparon dhe mbron lëkurën, falë një përbërjeje me përqendrim unik dhe shumë të lartë me 6 vajra vegjetale të çmuara ( Lajthi, Arrë Macadamia, Borago, Millepertius, Camelia, Bajame e butë) dhe vitaminë E.

Pa silikon, pa konservues, pa vajra minerale.
Shishe ne formë spray 50ml dhe 100ml.

Si aplikohet vaji?

Në Fytyrë

Huile Prodigieuse® aplikohet në fytyrë me masazhe të lehta duke u nisur nga qendra drejt konturit të fytyrës. Huile Prodigieuse® mund të kombinohet me kremin tuaj të përditshëm duke i shtuar këtij të fundit disa pika vaji. E hidratuar në mënyrë ideale lëkura do të jetë më e butë dhe më elastike.

Në trup

Huile Prodigieuse® masazhohet me lëvizje rrethore. Këshiliohet të apiikohet mbi shpatulia, dekoite, këmbë…

Forma e saj galenike unike, subiimon lëkurën në një gjest të vetëm.

Mbi Flokë

Huile Prodigieuse® aplikohet mbi majat e flokëve për t’i ushqyer ato, sidomos flokët e thatë.

Për t’u dhënë flokëve një pamje të valëzuar, sprucojeni mbi gjithë gjatësinë e tyre.

Info. Shtesë

Firma

Nuxe

Sasia

100ml, 50ml

Mosha

Të gjithë

1 përshtypje për Nuxe – Huile Prodigieuse ®, vaj i thatë multifunksional

  1. Alisa Margilaj (blerës i verifikuar)


    Just amazing

Shto një përshtypje

Your email address will not be published. Required fields are marked *