Zbritje

Nuxe – Huile Prodigieuse, vaj i thatë multifunksional

(7 përshtypje mbi produktin)

1,750 Lekë2,730 Lekë

Huile seche multifunctions
Fytyre, trup dhe flokë

Në dy madhësi: 50ml dhe 100ml

Përshkrimi i Produktit

Vaj i thatë multifunksional
Fytyrë, trup dhe flokë
Me 98% përbërës me origjinë natyrale, shumë-funksionësh dhe me një aromë të parezistueshme, Huile prodigeuse me një gjest të vetëm ushqen, riparon dhe mbron lëkurën, falë një përbërjeje me përqendrim unik dhe shumë të lartë me 6 vajra vegjetale të çmuara ( Lajthi, Arrë Macadamia, Borago, Millepertius, Camelia, Bajame e butë) dhe vitaminë E.

Pa silikon, pa konservues, pa vajra minerale.
Shishe ne formë spray 50ml dhe 100ml.

Si aplikohet vaji?

Në Fytyrë

Në Fytyrë

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Huile Prodigieuse aplikohet në fytyrë me masazhe të lehta duke u nisur nga qendra drejt konturit të fytyrës. Huile Prodigieuse mund të kombinohet me kremin tuaj të përditshëm duke i shtuar këtij të fundit disa pika vaji. E hidratuar në mënyrë ideale lëkura do të jetë më e butë dhe më elastike.

Në trup

Në trup

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Huile Prodigieuse® masazhohet me lëvizje rrethore. Këshillohet të aplikohet mbi shpatulla, dekolte, këmbë…

Forma e saj galenike unike, sublimon lëkurën në një gjest të vetëm.

Në Flokë

Mbi Flokë

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Huile Prodigieuse aplikohet mbi majat e flokëve për t’i ushqyer ato, sidomos flokët e thatë.

Për t’u dhënë flokëve një pamje të valëzuar, sprucojeni mbi gjithë gjatësinë e tyre.

Info. Shtesë

Firma

Nuxe

Sasia

50ml, 100ml

Mosha

Të gjithë

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  88%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
7 përshtypje për Nuxe – Huile Prodigieuse, vaj i thatë multifunksional
 • Iva X. (blerës i verifikuar)

  Fantastik!

 • Jeta K. (blerës i verifikuar)

  Produkt qe cdo femer duhet ta kete!

 • .

  Eshte me i miri!

 • Anila M.

  Eshte fantastik dhe shume komod ne perdorim!

 • Anila M.

  Jam shume e kenaqur me kete produkt kam disa jave qe e perdor ♥️

 • Sara G.

  Vaj multifunksional tge cilin e perdor per floket, trupin, ujin e vaskes madje dhe si va aromatik ne ppjesen e qafes pasi ka nje arome fantstike. me pelqen shume dhe versioni klasik dhe floral. Must have!!

 • Shejla M. (blerës i verifikuar)

  Me pelqen fakti qe perdoret edhe per trupin dhe per floket. Ka nje teksture fantastike, lekura e perthith direkt dhe nuk behet ngjites. Aroma eshte e lehte, e kendshme, ideale per stinen e veres. Its a MUST!

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART