- 30%

Nuxe – Huile Prodigieuse summer edition (red)

2,730 Lekë

Limited edition

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Vaj i thatë multifunksional
Fytyrë, trup dhe flokë
Me 98% përbërës me origjinë natyrale, shumë-funksionësh dhe me një aromë të parezistueshme, Huile prodigeuse me një gjest të vetëm ushqen, riparon dhe mbron lëkurën, falë një përbërjeje me përqendrim unik dhe shumë të lartë me 6 vajra vegjetale të çmuara ( Lajthi, Arrë Macadamia, Borago, Millepertius, Camelia, Bajame e butë) dhe vitaminë E.

Pa silikon, pa konservues, pa vajra minerale.
Shishe ne formë spray 50ml dhe 100ml.

Si aplikohet vaji?

Në Fytyrë

Në Fytyrë

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Huile Prodigieuse aplikohet në fytyrë me masazhe të lehta duke u nisur nga qendra drejt konturit të fytyrës. Huile Prodigieuse mund të kombinohet me kremin tuaj të përditshëm duke i shtuar këtij të fundit disa pika vaji. E hidratuar në mënyrë ideale lëkura do të jetë më e butë dhe më elastike.

Në trup

Në trup

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Huile Prodigieuse® masazhohet me lëvizje rrethore. Këshillohet të aplikohet mbi shpatulla, dekolte, këmbë…

Forma e saj galenike unike, sublimon lëkurën në një gjest të vetëm.

Në Flokë

Mbi Flokë

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Huile Prodigieuse aplikohet mbi majat e flokëve për t’i ushqyer ato, sidomos flokët e thatë.

Për t’u dhënë flokëve një pamje të valëzuar, sprucojeni mbi gjithë gjatësinë e tyre.

Firma

Nuxe

Sasia

100ml

Mosha

Të gjithë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Huile Prodigieuse summer edition (red)”

LART