Zbritje

Nuxe – Hair Prodigieux Shampoo

1,600 Lekë2,320 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Nuxe Hair Prodigieux High Shine Shampoo

Transformoni flokët tuaj me vetitë përforcuese të vajit të kamelisë rozë të fermentuar! Duke u bazuar në ekspertizën e Laboratoire Nuxe në vajrat botanikë, shampoja High Shine lan dhe parfumon me delikatesë flokët. E formuluar pa silikon ose sulfat, kjo shampo, me vaj të kamelisë rozë të fermentuar, ushqen pa rënduar fibrën e flokëve. Struktura e tij qumështore me aromën ikonë të Huile Prodigieuse® mbështjell flokët për një ritual vërtet sensual. Flokët janë rrezatues si prej mëndafshi.

Përbërësi Aktiv

 • Vaji i kamelisë rozë i fermentuar

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni shampon Hair Prodigieux në flokë të lagur, masazhoni në lëkurën e kokës dhe më pas shpëlajeni. Në rast kontakti me sytë, shpëlajeni mirë.

Info. Shtesë

Firma

Nuxe

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

200ml, 400ml

AQUA/WATER, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM METHYL COCOYL TAURATE, SODIUM COCOYL ISETHIONATE, SODIUM CHLORIDE, LAURYL GLUCOSIDE, GLYCOL DISTEARATE, PARFUM/FRAGRANCE, GLYCERIN, SODIUM BENZOATE, CAMELLIA JAPONICA SEED OIL, CITRIC ACID, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, CELLULOSE, CELLULOSE GUM, CARAMEL, BENZOIC ACID, CANDIDA BOMBICOLA/GLUCOSE/METHYL RAPESEEDATE FERMENT, LINALOOL, CITRONELLOL, LIMONENE, GERANIOL

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Hair Prodigieux Shampoo”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART