- 20%

Nuxe – Hair Prodigieux Pre-Shampoo Nourishing Mask

Original price was: 3,500 Lekë.Current price is: 2,800 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Nuxe Hair Prodigieux Pre-Shampoo Nourishing Mask

Ky produkt i jashtëzakonshëm pa silikon ushqen fibrën e flokëve dhe siguron një veprim të thellë riparues. Flokët tuaj duken me shkëlqim dhe duken të mëndafshtë.

Përbërësit aktivë

 • Vaj i fermentuar i trëndafilit të kamelisë
 • Vaj ricini organik
 • Vaj organik jojoba

Nga aplikimi i parë

 • Flokët janë të hidratuar për 91% të përdoruesve
 • Flokët ndihen të lehta për 100% të përdoruesve
 • Flokët janë të mëndafshtë për 95% të përdoruesve

Pas 12 aplikimeve flokët tuaj ushqehen (+ 50% në ushqim), shkëlqimi i tyre është edhe më intensiv (+ 48% në shkëlqim).

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në flokë të thatë, duke shmangur kontaktin me sy. Lëreni për 10 minuta, më pas shpëlajeni dhe lani me shampo. Për riparim intensiv, mund ta lini trajtimin në flokë të thatë për 30 minuta përpara se ta shpëlani dhe lani me shampo.

Firma

Nuxe

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

125ml

COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, MACADAMIA INTEGRIFOLIA SEED OIL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, DICAPRYLYL ETHER, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, CAMELLIA JAPONICA SEED OIL, PARFUM/FRAGRANCE, RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, TOCOPHEROL, CANDIDA BOMBICOLA/GLUCOSE/METHYL RAPESEEDATE FERMENT, CITRIC ACID, LINALOOL, CITRONELLOL, LIMONENE, GERANIOL

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Hair Prodigieux Pre-Shampoo Nourishing Mask”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART