- 20%

Nuxe – Hair Prodigieux Leave-in Cream

Original price was: 2,600 Lekë.Current price is: 2,080 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Nuxe Hair Prodigieux Intense Nourishing Leave-in Cream

Mbështetur në ekspertizën e Laboratorëve Nuxe në vajrat botanikë, kremi ushqyes intensiv ushqen dhe ndihmon në riparimin e flokëve pa i rënduar ato. I mbushur me fragrancën Huile Prodigieuse®, ky krem ​​mbrojtës nga nxehtësia lehtëson stilimin dhe mbron flokët nga nxehtësia e pajisjeve ngrohëse deri në 220°C/428°F.

Përbërësit aktivë

 • Vaji i Kamelisë rozë i fermentuar
 • Ekstrakti i Kuinoas

Udhëzime mbi përdorimin

Në flokë të lagur ose të thatë, aplikojeni çdo ditë në gjatësi dhe majat. Mos e shpëlani.

Firma

Nuxe

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

100ml

AQUA/WATER, HYDROXYPROPYL STARCH PHOSPHATE, GLYCERIN, SQUALANE, PARFUM/FRAGRANCE, PENTYLENE GLYCOL, CAMELLIA JAPONICA SEED OIL, GLYCERYL STEARATE CITRATE, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, PANTHENOL, BENZYL ALCOHOL, CETYL ALCOHOL, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, DICAPRYLYL ETHER, DECYL GLUCOSIDE, HYDROLYZED QUINOA, BEHENYL/STEARYL AMINOPROPANEDIOL ESTERS, GLYCERYL OLEATE, XANTHAN GUM, TOCOPHERYL ACETATE, INULIN, CITRIC ACID, CANDIDA BOMBICOLA/GLUCOSE/METHYL RAPESEEDATE FERMENT, BENZOIC ACID, SODIUM BENZOATE, PANTOLACTONE, ISOEUGENOL, LINALOOL, CITRONELLOL, LIMONENE, GERANIOL

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Hair Prodigieux Leave-in Cream”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART