- 10%

Nuxe – Crème Prodigieuse Boost koncentrat primer hidratues

3,420 Lekë 3,800 Lekë

(Crème Prodigieuse Boost Energizing Priming Concentrate)

In stock

Përshkrimi i Produktit

Përkujdesje energjizuese, e përshtatshme për të gjithë tipet e lëkurave, gjeneratë e fundit e përkujdesjeve korrektuese, që nxisin rininë e lëkurës.

E frymëzuar nga kozmetika Koreane, ky locion tonizues përmban një kompleks antioksidant me lule Jasmini, lule Kalendule, Acid Hialuronik natyral dhe Vitaminë C që relakson, mbush dhe kthen freskinë e lëkurës.

Rezultati: Që nga aplikimi i parë, lëkura është më e gjallëruar dhe më e freskët. Ditë pas dite, tekstura është më e rafinuar, rivendoset hidratimi dhe shkëlqimi. Lëkura juaj është plot energji, gati për trajtimet e rradhës.

 • E formuluar pa paraben. Jo komedogjenike.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në darkë para produkteve tuaja kozmetike, në fytyrë, qafë dhe dekolte. Masazhojeni lehtësisht që të nxisni përthithjen.

Firma

Nuxe

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

E thatë, Normale, Mikse, E yndyrshme

Forma

Shishe me pompë

Sasia

100ml

Natural origin active ingredients: Jasmine Flower, Calendula Flower, Cellular Sugar, Vitamin C, natural origin Hyaluronic Acid.

1 [FR] patent

Aqua/Water, Glycerin, Alcohol Denat., Ppg-26-Buteth-26, Phenoxyethanol, Ribose, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil*, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Chondrus Crispus/Carrageenan, Ascorbyl Glucoside, Sodium Gluconate, Gellan Gum, Parfum/Fragrance, Butylene Glycol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate, Pentylene Glycol, Citric Acid, Jasminum Officinale (Jasmine) Flower Extract, Arginine, Sodium Hydroxide, Mica, Ci 77491/Iron Oxides, Calendula Officinalis Flower Extract, Faex Extract/Yeast Extract, Tocopherol, Benzyl Salicylate, Linalool, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone [N3905/A] *Dérivé D’huile De Ricin

The list of ingredients may be subject to change. We advise you to always check the ingredient list shown on the product purchased.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Crème Prodigieuse Boost koncentrat primer hidratues”

LART

×