- 30%

Nuxe – Body Relaxing Fragrant Water

3,150 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Nuxe Body Relaxing Fragrant Water lejon që të parfumoni dhe rifreskoni lëkurën tuaj çdo ditë.

Ka një aromë të freskët, të ëmbël lulesh të Luleve të Bardha, Sorbet Coco, Vaniljes dhe Myshkut, duke ju dhënë një çlodhje optimale.

Lëkura është e mbështjellë me një vello të butë dhe të parfumuar.

Udhëzime mbi përdorimin

Sprucojeni në lëkurë në mëngjes dhe/ose në darkë.

Firma

Nuxe

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

100ml

Lloji i lëkurës

E thatë, Normale, Mikse, E yndyrshme

ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, LIMONENE, CITRONELLOL, GERANIOL, BENZYL ALCOHOL, BENZYL BENZOATE, CITRAL [N2205/A].

The list of ingredients may be subject to change. We advise you to always check the ingredient list shown on the product purchased.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Body Relaxing Fragrant Water”

LART