- 30%

Nuxe – Balsam-vaj me mjaltë për trupin

2,240 Lekë 3,200 Lekë

(Melting Honey Body Oil Balm)

In stock

Përshkrimi i Produktit

Për lëkurë shumë të thatë dhe të ndjeshme

Balsami-vaj me mjaltë për trupin i Nuxe është i përshtatshëm për lëkurat e thata dhe të ndjeshme.

Ai do të ushqejë intensivisht duke riparuar lëkurën. Kruarjet dhe ndjesia e irritimit do të zbehen.
Balsami kthehet në vaj në kontakt me lëkurën duke dhënë një ndjesi mirëqënieje dhe komforti.
Formula kombinon mjaltin me vajrat bimore të Arganit dhe Borage.

Kjo përkujdesje zbut lëkurën e thatë. Ajo do të lejojë rivendosjen e fleksibilitetit dhe butësisë në lëkurë.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në të gjithë trupin.

Firma

Nuxe

Linja

Reve de Miel

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

200ml

INCI: Aqua/Water, Dicaprylyl Ether, Coco-Caprylate/Caprate, Alcohol Denat., Glycerin, Beheneth-25, Behenyl Alcohol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Borago Officinalis Seed Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil Unsaponifiables, Mel/Honey, Parfum/Fragrance, Tocopherol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Gluconate, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, Glycine Soja (Soybean) Oil, Solanum Lycopersicum (Tomato) Fruit Extract, Beta-Carotene, Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract [N3105/A].

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Balsam-vaj me mjaltë për trupin”

LART

×