- 10%

Nutrigen – Propolis Immune Shurup

1,431 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Nutrigen Propolis Immune Shurup

Kur vjen dimri, ne duam të jemi gati për sfidat e tij dhe të kërkojmë suplemente për të përmirësuar rezistencën e trupit tonë. Fëmijët janë më të prirur ndaj efekteve shëndetësore të të ftohtit. Shurupi Nutrigen propolis me vitamina dhe minerale i ndihmon fëmijët të përmirësojnë shëndetin e tyre të përgjithshëm në kohë të ftohtë. Propolisi me vitamina që mbështesin imunitetin e bëjnë fëmijën tuaj të jetë gati për dimër.

Shurupi Nutrigen Propolis Immune i ndihmon fëmijet të shërohen lehtësisht nga gripi i zakonshëm dhe i bën ata më pak të varur nga antibiotikët. Ekstrakti i propolisit ushtron aktivitet anti-mikrobik dhe antioksidues. Përdoret gjerësisht në ushqime dhe pije pasi mendohet se mund të ruajë ose përmirësojë shëndetin e njeriut.

Udhëzime mbi përdorimin

Marrja e sugjeruar ditore:

 • 1-3 vjeç: Merrni 10 ml në ditë.
 • 4-8 vjeç: Merrni 15 ml në ditë.
 • Mbi 8 vjeç: Merrni 20 ml në ditë.

Mos e tejkaloni sasinë e rekomanduar ditore. Suplementet ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvëndësues për një dietë të larmishme.

Firma

Nutrigen

Mosha

12m+

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Deionised Water, Fructose, Blackberry Concentrate, Propolis Extract, L-Ascorbic Acid (Vitamin C),
Acidity Regulators (Tri-sodium Citrate Di-hydrate, Citric Acid), DL-Alpha-Tocopheryl Acetate (VitaminE),
Thickener (Xanthan Gum), Zinc Sulfate Monohydrate, Niacinamide (Vitamin B3), Calcium D-Pantothenate
(Vitamin B5), Retinyl Palmitate (Vitamin A), Cholecalciferol
(Vitamin Ds), Copper Gluconate, Pyridoxine Hydrochloride (Vitamin B6), Thiamine Hydrochloride (Vitamin B1),
Riboflavin (Vitamin B2), Phytomenadione (Vitamin K), Folic Acid, Potassium lodide, Sodium Selenite, D-Biotin, Cyanocobalamin (Vitamin B12).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nutrigen – Propolis Immune Shurup”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART