- 15%

Nutrigen – Omega 3 për fëmijë

1,020 Lekë

Lëndë ushqyese ditore për zhvillimin dhe mirëmbajtjen e trurit .

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Lëndë ushqyese ditore për zhvillimin dhe mirëmbajtjen e trurit .
Përmbajtja e lartë e vajit të peshkut DHA dhe EPA me vitamina dhe minerale ndihmon në mirëmbajtjen normale të trurit, vizionit dhe funksionimit të sistemit nervor: mbështet zhvillimin e trurit, syve dhe nervave.
Ndihmon në funksionet normale konjuktive.
Përmbajtje e lartë e vajit të peshkut DHA dhe EPA, 4 vitamina dhe 2minerale

Udhëzime mbi përdorimin

Fëmijët 1-3 vjeç; 2,5 ml / ditë
Fëmijët 4-8 vjeç: 5 ml / ditë
Fëmijët 9-13 vjeç: 10 ml / ditë

0/5 (0 Reviews)
Firma

Nutrigen

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Përbërësit

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nutrigen – Omega 3 për fëmijë”

LART