- 15%

Nutrigen – Growmega

935 Lekë

Shurup me vaj peshku dhe vitamina thelbësore.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Shurup me vaj peshku dhe vitamina thelbësore. Kontribuon në mirëmbajtjen e kockave, dhëmbëve dhe funksionet normale të muskujve. Luan rol të ndarjes qelizore dhe sintezës së proteinave të cilat janë thelbësore për rritjen dhe zhvillimin. Përbërja e tij maskon shijen dhe aromën e padëshiruar të vajit të peshkut. I përforcuar me aminoacidin thelbesor L-Arginine

Përdorimi: për fëmijë mbi 12 muaj, 10ml/ditë

0/5 (0 Reviews)
Firma

Nutrigen

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Përbërësit

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nutrigen – Growmega”

LART