- 10%

Nutrigen – D3 Drops

1,431 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Nutrigen D3 Drops

Nutrigen Vitamina D3 është një suplement i vitaminës D me pika. Përmban 4 pika 400 IU vitaminë D. Nuk përmban konservues, ngjyrues, ëmbëlsues dhe sheqer.

I përshtatshëm për fëmije nga mosha 4-10 vjeç.

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet që fëmijët e moshës 4-10 vjeç të përdorin 4 pika në ditë. Mund të përdoret direkt në gojë me pikatore ose duke pikuar fillimisht në lugë.

Firma

Nutrigen

Mosha

4+

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

25ml

Sasia për 1 pikë% EC NRV
Vitamina D3(100 IU) 2.5 mg50%
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nutrigen – D3 Drops”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART