- 10%

Nutrigen – Bonidenti

Original price was: 1,570 Lekë.Current price is: 1,413 Lekë.

Multivitaminë me pika për dhëmbët për fëmijë 0-12 muajsh dhe 1-3 vjeç.

Rezultati: Dhëmbë të fortë dhe të shëndetshëm.

Përshkrimi i Produktit

Nutrigen Bonidenti

Nutrigen Bonidenti është një suplement ushqimor me pika që përmban 400 IU vitaminë D për të parandaluar defiçiencën e vitaminës D bazuar ne direktivat e Bordit të Ushqimit të Institutit të Mjekësisë  në SHBA dhe 0.25mg Fluor.

Të dy  konsiderohen mikronutrient esencial që kontribuojnë në suportin dhe ruajtjen e mineralizimit të dhëmbëve.

Udhëzime mbi përdorimin

Doza ditore: 6 pika për foshnjat 6-12 muajsh dhe fëmijë 1-3vjeç.

Rekomandohet mostejkalimi i normës ditore.

Firma

Nutrigen

Mosha

Fëmijë

Mosha e fëmijës

12, 12+

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

25ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nutrigen – Bonidenti”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART