- 15%

Nutrigen – Babytamin

935 Lekë

Multivitaminë me pika për fëmijë 0-12 muajsh.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Pikat Babytamin janë formuluar për nevojat e rritjes së shpejtë të fëmijëve të porsalindur. Bebet kanë nevoja të larta për lëndë ushqyese të cilat ndihmojnë në rritjen e shpejtë dhe zhvillimin e kockave, muskujve, gjakut dhe trurit.

 • Nuk përmban sheqer, konservant, ngjyre artificiale dhe shije.
 • Asnje burim i phenylalanine.
 • Përmban 13 vitamina dhe 6 minerale.

Udhëzime mbi përdorimin

12 pika në ditë direkt në gojën e bebit ose të përzier me qumësht, lëng frutash ose ujë. Ktheje shishen komplet me kokë poshtë. Nuk është e nevojshme ta tundësh shishen, pasi pika bie vete.
Për fëmijë 0-12 muajsh.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Nutrigen

Mosha

Fëmijë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

Përbërësit

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nutrigen – Babytamin”

LART