Nutriben – Pure me pulë dhe perime (6m+)

370 Lekë

(Potitos pollo con verduras)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Nutriben – Pure me pulë dhe perime (6m+)

Nutribén® është një markë e besuar e specializuar në ushqimin e foshnjave. Me më shumë se 40 vjet përvojë në krijimin e formulave për foshnje, ofron një gamë të gjerë produktesh të bëra me përbërësit më të mirë. Potitos Nutribén® janë bërë me përbërës të butë dhe natyralë, përmbajnë 100% vaj ulliri dhe janë të pasuruar me vitaminë C.

Pure me pulë dhe perime, për fëmijët nga muaji i gjashtë.

 • Pa BPA
 • Pa gluten
 • Pa qumësht
 • Pa aromatizues ose erëza
 • Pa konservantë ose ngjyrosës artificialë
 • Pa sheqer të shtuar
 • Pa kripë e shtuar
 • Bërë me vaj ulliri ekstra të virgjër organik
Firma

Nutriben

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

120gr

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nutriben – Pure me pulë dhe perime (6m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART