Nutriben – Pure me mollë, portokall, banane dhe biskotë (4m+)

250 Lekë

(Potitos Apple, orange and banana with biscuit)

Përshkrimi i Produktit

Nutriben – Pure me mollë, portokall, banane dhe biskotë (4m+)

Nutribén® është një markë e besuar e specializuar në ushqimin e foshnjave. Me më shumë se 40 vjet përvojë në krijimin e formulave për foshnje, ofron një gamë të gjerë produktesh të bëra me përbërësit më të mirë. Potitos Nutribén® janë bërë me përbërës të butë dhe natyralë, përmbajnë 100% vaj ulliri dhe janë të pasuruar me vitaminë C.

Nutribén®Potitos® me mollë, portokall, banane dhe biskotë është krijuar për të ushqyer foshnjat nga 4 muaj+, si pjesë e një diete të larmishme.

 • Pa sheqer të shtuar
 • Pa gluten
 • Pa vezë
 • Pa qumësht
 • Pa kripë e shtuar, në përputhje me rekomandimet pediatrike
 • Pa aromatizues ose erëza
 • Nuk ka aditivë, ngjyrues artificialë ose konservantë
0/5 (0 Reviews)
Firma

Nutriben

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

235g

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nutriben – Pure me mollë, portokall, banane dhe biskotë (4m+)”

LART