Nutriben – Pure darke me krem perimesh dhe mish vici (6m+)

450 Lekë

(Eco Ternera y Verduras)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Nutriben – Pure darke me krem perimesh dhe mish vici

Ushqim për fëmijë me përbërës nga ferma organike.

I prodhuar ekskluzivisht me vaj ulliri.

Pa vaj palme apo sheqer të shtuar.

Udhëzime mbi përdorimin 

 • Hapni kapakun e kavanozit
 • Pasi të hapet, ngroheni në mikrovalë pa kapak.
 • Përziejeni dhe kontrolloni temperaturën përpara se t’ia jepni fëmijës.
 • Mos shtoni kripë.
Firma

Nutriben

Mosha

Të gjithë

Sasia

250gr

Forma

Kavanoz

Cooking water. Carrots* 10%. Potatoes* 10%. Tomatoes* 10%. Turkey* 10%. Rice* 6%. Peas* 3.7%. Cornstarch. Extra virgin olive oil* 0.7%. Linseed oil* 0.7%. Onion*. Lemon juice*. * from organic farming.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nutriben – Pure darke me krem perimesh dhe mish vici (6m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART