- 10%

Nutriben – Nutriferon Scores Up

Original price was: 1,590 Lekë.Current price is: 1,431 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Nutriben Nutriferon Scores Up

Suplement hekuri i gjeneratës së ardhshme që përmban burim hekuri me bazë bimore pa asnjë efekt anësor.

Nutrigen Nutriferon është një qasje më e lehtë dhe më efektive sesa suplementet tradiocinoale të hekurit.

 • Redukton aneminë nga mungesa e hekurit
 • Më pak i ndjeshëm ndaj komponimeve në dietë.
 • Mbështet thithjen e hekurit
 • Pa kripëra hekuri

Udhëzime mbi përdorimin

Marrja e sugjeruar ditore:

 • Merrni 2,5 ml-10 ml çdo ditë
 • Mos e tejkaloni sasinë e rekomanduar ditore të shërbimit.

Suplementet ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvendësues për një dietë të larmishme.

Firma

Nutrigen

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

150ml

Aqua, Blackstrap Molasses, Phytoferritin (|ron), Rosa canina (Rose Hips) Extract, Lactoferrin, Acidity Regulator (Ctric Acid), Thickener (Xanthan Gum).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nutriben – Nutriferon Scores Up”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART