Nutriben – Krem nate perimesh (6m+)

290 Lekë

(Potitos cena de crema de verduras variadas)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Nutriben – Krem nate perimesh (6m+)

Nutribén® është një markë e besuar e specializuar në ushqimin e foshnjave. Me më shumë se 40 vjet përvojë në krijimin e formulave për foshnje, ofron një gamë të gjerë produktesh të bëra me përbërësit më të mirë. Kavanozët e darkës Nutribén® janë bërë me përbërës të butë dhe natyralë, përmbajnë 100% vaj ulliri dhe janë të pasuruar me vitaminë C.

Kremi i Perimeve është ideal për darkën e foshnjës tuaj, i përshtatur me nevojat e tyre , tretet lehtë duke lehtësuar gjumin gjatë natës.

Nga mosha 6 muajshe

Përmban:

 • Patate, presh dhe karotë
 • Pa gluten
 • Pa vezë
 • Pa konservantë ose ngjyrues
 • Pa aromë ose erëza
 • Pa kripë e shtuar
 • Pasuruar me vitaminë C
 • Pa BPA (Bisphenol A)

 

Firma

Nutriben

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

200gr

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nutriben – Krem nate perimesh (6m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART