Nutriben – Kakao me biskota (12m+)

580 Lekë

Kakao me biskota maria – të përshtatshme për bebe mbi 12 muaj.

(Nutriben Cacao con Galletas Maria)

Përshkrimi i Produktit

Nutriben kakao me biskota maria – janë të përshtatshme për bebe mbi 12 muaj. Eshtë një pure e shpejtë për të futur kakaon në mëngjesin ose vaktet e bebes.

 • Prodhim natyral: duke përdorur vetëm trajtim me nxehtësi për të ruajtur vlerat ushqimore.
 • Pa sheqer të shtuar.
 • E pasuruar me 11 vitamina dhe kalcium.
 • Me përbërës të pamodifikuar gjenetikisht.

Udhëzime mbi përdorimin

 1. Hidhet në pjatë sasia e dëshiruar e qumështit të ngrohtë.
 2. Mbi to hidhet gradualisht sasia e muhalebisë sipas tabelës së dozimit. Përzihet me kujdes derisa të formohet një masë homogjene.
 3. Sasia e mbetur pa u konsumuar të mos ruhet për përdorim të mëvonshëm. Sasia e një bustine të konsumohet brënda një muaji nga hapja.
0/5 (0 Reviews)
Firma

Nutriben

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

250gr

miell gruri, sheqer, miell misri, biskota maria 14%, kakao pa yndyrë 5%, yndyrë vegjetale, kalçium, fosfor, lecitinë soje, vitamina (C, niacinë, E, acid pantotenik, B1, B6, A, acid folik, K1, biotinë, D3), aromë kakao dhe vanilje.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nutriben – Kakao me biskota (12m+)”

LART