Nutriben – Innova 5 drithëra, ekstra fibra (5m+)

1,050 Lekë

(Nutriben 5 Cereals Extra Fibra)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Nutribén 5 drithëra ekstra fibra është i përshtatshëm për bebe mbi 5 muaj. Është një muhalebi me përbërje të lartë fibrash dhe me probiotikë (bifidobacterium lactis) që ndihmon shëndetin e traktit gastrointestinal.

Pa vaj palme

Përbërësit

Drithëra 93% (grurë, oriz, tërshërë, thekër, maltodekstrinë misri dhe niseshte misri), fruktooligosakaride 3%, fibra perimesh 3%, minerale (kalcium, fosfor, magnez, hekur dhe zink), vitamina (C, niacinë, E, acidi pantotenik, B1, B6, A, acid folik, K1, biotinë dhe D3), bifidobacterium lactis, vanillin.

* Mund të përmbajë gjurmë soje

Udhëzime mbi përdorimin

 • Hidhet në pjatë sasia e dëshiruar e qumështit të ngrohtë.
 • Mbi të hidhet gradualisht sasia e drithërave sipas tabelës se dozimit.
 • Përzihet me kujdes derisa të përftohet një muhalebi homogjene.
 • Sasia e mbetur pa u konsumuar të mos ruhet për përdorim të mëvonshem.
 • Sasia e një bustine të konsumohet brënda një muaji nga hapja.
Firma

Nutriben

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

600g

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nutriben – Innova 5 drithëra, ekstra fibra (5m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART