Nutriben – Growth 3 (12m+)

(1 përshtypje mbi produktin)

2,600 Lekë

Qumësht për bebe për përdorim nga muaji i 12-të.

Përshkrimi i Produktit

Nutribén Growth formula është e formuluar për fëmijë mbi 12 muaj.
Përmban të gjithë lëndët ushqyese për rritjen e shëndetshme të bebes suaj.

Përberja: qumësht i skremuar, shurup glukoze, vajra vegjetale, lecitinë soje, laktoze, vitamina (A, D3, E, K1, B1, B2, B6, B12, niacinë, acid folik, acid pantotenik, biotinë), aromë vanilje, inositol, kolinë, taurinë dhe minerale (sulfate të hekurit, zinkut, magnezit, bakrit, jodur potasiumi dhe selenium sodik)

Përdorimi:
Lani mire duart dhe enët që do përdorni. Vloni ujin dhe lëreni të ftohet deri në 45°C. Hidhni në biberon sasinë e ujit dhe masat e qumështit sipas tabelës së përdorimit.

Kujdes:
Ushqimi i gjirit është ushqimi ideal për rritjen e shëndetshme dhe zhvillimin e fëmijeve. Ky produkt do të përdoret për foshnjat. Përpara se të vendosësh të plotësosh ose të zëvendesosh ushqimin e gjirit me këtë produkt këshillohu me mjekun.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Nutriben

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

800gr

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Nutriben – Growth 3 (12m+)
 • .

  I shendetshem per bebin tim dhe e pranoi shume me mire se qumeshtin qe pinte me pare…vazhdoj ta perdor edhe tani qe eshte 19 m…nuk bejme dot pa te…

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART