- 9%

Nutriben – Drithëra pa gluten me qumësht (4m+)

620 Lekë

Nutriben Drithëra pa gluten me qumësht të adaptuar – për bebe mbi 4 muaj.

(Gluten-free cereals with adapted milk)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Nutriben Drithëra pa gluten me qumësht të adaptuar është i përshtatshëm për bebe mbi 4 muaj. Është një mundësi e mirë për përgatitje me ujë dhe për të përftuar një muhalebi pa gluten.

Përbërja: drithëra 29% (misër, oriz) qumësht i adaptuar i skremuar 22%, proteina qumështi, maltodekstrinë, glukozë, vaj vegjetal, kalçium, fosfor, lecitinë soje, Vitamina (C, B3, E, B5, B1, B6, A, acid folik, K1, biotinë, D3) aromë vanilje.

Përdorimi: Hidhet në pjatë sasia e dëshiruar e qumështit të ngrohtë. Mbi to shtohet gradualisht sasia e drithërave sipas tabelës së dozimit. Përzihet me kujdes derisa të formohet një muhalebi homogjene.
Sasia e mbetur pa u konsumuar të mos ruhet për përdorim të mëvonshëm. Sasia e një bustine të konsumohet brënda një muaji nga hapja.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Nutriben

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

300gr

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nutriben – Drithëra pa gluten me qumësht (4m+)”

LART