Nutriben – Drithëra mëngjesi me copëza gruri (12m+)

650 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Nutriben – Drithëra mëngjesi me copëza gruri (12m+)

Një mëngjes i plotë dhe i ekuilibruar për fëmijët nga 1 vjeç dhe për të gjithë familjen.

Sasi më e lartë e vitaminave dhe mineraleve dhe përmbajtje më e ulët e yndyrës, krahasuar me një mëngjes të zakonshëm që përfshin biskota, ëmbëlsira, etj.

Ka një shije dhe teksturë shumë të këndshme të përshtatshme për diversifikimin e ushqimit në këtë moshë.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni në një pjatë sasinë e lugëve të drithërave të mëngjesit me grurë Nutribén dhe shtoni qumësht, sipas sasisë së treguar në të.

Këto drithëra mund të përgatiten me çdo qumësht Nutribén të përshtatshëm për moshën e bebes ose të rekomanduar nga pediatri.

Mos shtoni kripë apo sheqer. Para se të përgatisni ushqimin e bebes, duhet të lani mirë duart dhe enët e nevojshme për përgatitjen.

Firma

Nutriben

Mosha

12m+

Forma

Kuti

Sasia

375 gr

Partially hydrolyzed wheat flour (82%), sugar, maltodextrin, vitamins (A, D3, E, K1, B1, B6, niacin, folic acid, pantothenic acid, biotin, B12 and C), minerals (iron and calcium) and flavorings (vanilla). May contain traces of milk and soy.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nutriben – Drithëra mëngjesi me copëza gruri (12m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART