Nutriben – 8 Drithëra me mjaltë & fruta të thata (6m+)

1,150 Lekë

Nutriben 8 drithëra, mjaltë dhe fruta të thata – për bebe mbi 6 muaj.

(8 Cereals with a hint of honey Dried fruits)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Nutriben 8 drithëra, mjaltë dhe fruta të thata është i përshtatshëm për bebe mbi 6 muaj. Eshtë një muhalebi ideale për shtimin e shijeve të reja në dietën e bebes suaj.

Përbërja: drithëra 60% (grurë, misër, oriz, elb, thekër, tërshëre, mel, melekuqe) maltodekstrinë, sheqer, mjaltë 5%, fruta të thata 4% (bajame, lajthi, arra) vaj vegjetal, kalçium, fosfor, lecitinë soje, Vitamina (C, B3, E, B5, B1, B6, A, acid folik, K1, biotinë, D3) aromë vanilje.

Përdorimi: Hidhet në pjatë sasia e dëshiruar e qumështit të ngrohtë. Mbi to shtohet gradualisht sasia e drithërave sipas tabelës të dozimit. Përzihet me kujdes derisa të formohet një muhalebi homogjene.
Sasia e mbetur pa u konsumuar të mos ruhet për përdorim të mëvonshëm. Sasia e një bustine të konsumohet brënda një muaji nga hapja.

Firma

Nutriben

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

600gr

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nutriben – 8 Drithëra me mjaltë & fruta të thata (6m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART