Nutriben – 8 Drithëra me mjaltë & fibra (6m+)

580 Lekë

Nutriben – 8 drithëra me mjaltë dhe fibra – i përshtatshëm për bebe mbi 6 muaj.

(8 Cereals with a touch of honey & fiber)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Nutriben – 8 drithëra me mjaltë dhe fibra është i përshtatshëm për ushqyerjen e bebeve mbi 6 muaj.

Është një pure ideale për diversifikimin e dietës së bebes suaj.

Përbërja: drithëra 62% (grurë, elb, thekër, misër, oriz, mel, melekuqe) sheqer, fibra vegjetale 8%, mjaltë 6%, maltodextrinë, vajra vegjetale, kalçium, fosfor, lecitinë soje, vitamina (C, niacinë, E, acid pantotenik, B1, B6, A, acid folik, K1, biotinë, D3), aromë vanilje (mund të përmbajë gjurmë qumështi)

Përdorimi: Hidhet në pjatë sasia e dëshiruar e qumështit të ngrohtë. Mbi to hidhet gradualisht sasia e drithërave sipas tabelës së dozimit. Përzihet me kujdes derisa të përfitohet muhalebia homogjene. Sasia e mbetur pa u konsumuar të mos ruhet për përdorim të mëvonshëm. Sasia e një bustine të konsumohet brënda një muaji.

Firma

Nutriben

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

300gr

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nutriben – 8 Drithëra me mjaltë & fibra (6m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART