Nutriben – 8 drithëra me mjaltë & biskotë (6m+)

(1 përshtypje mbi produktin)

580 Lekë

(Nutriben 8 Cereals  con un toque de miel & Galletas Maria)

Përshkrimi i Produktit

Nutriben 8 drithëra, mjaltë dhe biskota Maria është i përshtatshëm për bebe mbi 6 muaj. Eshtë një muhalebi ideale për shtimin e shijeve të reja në dietën e bebes suaj.

Përbërja: drithëra 51% (grurë, misër, oriz, elb, thekër, tërshëre, mel, melekuqe) sheqer, biskota Maria 12%, maltodekstrine, mjaltë 6%, vaj vegjetal, kalçium, fosfor, lecitinë soje, Vitamina (C, B3, E, B5, B1, B6, A, acid folik, K1, biotinë, D3) aromë vanilje.

Përdorimi: Hidhet në pjatë sasia e dëshiruar e qumështit të ngrohtë. Mbi to shtohet gradualisht sasia e drithërave sipas tabelës të dozimit. Përzihet me kujdes derisa të formohet një muhalebi homogjene.
Sasia e mbetur pa u konsumuar të mos ruhet për përdorim të mëvonshëm. Sasia e një bustine të konsumohet brënda një muaji nga hapja.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Nutriben

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

300gr

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Nutriben – 8 drithëra me mjaltë & biskotë (6m+)
 • Fiorela S. (blerës i verifikuar)

  Drithrat me të mira per bebe

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART