Nutriben – 8 drithëra me biskotë (6m+)

580 Lekë

(Nutriben 8 Cereals Galletas Maria)

Përshkrimi i Produktit

Nutriben 8 drithëra me biskota është i përshtatshëm për bebe mbi 6 muaj. Eshtë një muhalebi ideale për shtimin e shijeve të reja në dietën e bebes suaj. E formuluar me drithëra, të përzgjedhura me kujdes dhe biskotat Maria.

Përbërësit

Drithëra 81% (grurë, misër, oriz, elb, thekër, tërshëre, mel, melekuqe), biskota maria 12% (miell gruri, amidon gruri, ekstrakt malte, vaj luledielli, vaj ulliri, bikarbonat), lecitinë luledielli, L-cisteinë, antioksidues (ekstrakt i pasur me tokoferol), ekstrakt malte, minerale (kalçium, fosfor), Vitamina (C, B3, E, B5, B1, B6, A, acid folik, K1, biotinë, D3) aromë vanilje.

Udhëzime mbi përdorimin

 • Hidhet në pjatë sasia e dëshiruar e qumështit të ngrohtë.
 • Mbi to shtohet gradualisht sasia e drithërave sipas tabelës të dozimit.
 • Përzihet me kujdes derisa të formohet një muhalebi homogjene.
 • Sasia e mbetur pa u konsumuar të mos ruhet për përdorim të mëvonshëm.
  Sasia e një bustine të konsumohet brënda një muaji nga hapja.
0/5 (0 Reviews)
Firma

Nutriben

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

300gr

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nutriben – 8 drithëra me biskotë (6m+)”

LART