Nutriben – 10 Cereals (6m+)

1,100 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Nutriben – 10 Cereals (6m+)

Me një formulë unike me 10 drithëra: grurë, elb, grurë dinkel (lloj gruri), tritikale, oriz, tërshërë, thekër, mel, sorgum dhe misër, të cilat përbëjnë 99% të formulës. Foshnja juaj mund të fillojë ta përdorë atë nga mosha 6 muaj.

 • 99% përbërës me bazë drithërash
 • Minerale (kalcium dhe fosfor).
 • Vitaminat (C, niacin, E, acid pantotenik, B1, B6, A, acid folik, K1, biotinë, D3).
 • Aromë e lehtë vanilje.

Udhëzime mbi përdorimin

 • Mosha 6-7 muaj 3-4 lugë dhe 210ml qumësht.
 • Mosha 7 muaj+ 4-5 lugë dhe 240ml qumësht.
Firma

Nutriben

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

600gr

NutrientëtMesatarja për 100gr/100ml
Energy (kcal)1.649 kcal
Energy7 kj
(1 kcal)
Fat1.2 g
- Saturated fat0.24 g
Carbohydrates87.1 g
- Sugars19.9 g
Proteins5.9 g

g - gram,
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nutriben – 10 Cereals (6m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART