Nutri Joint – suplement për mbështetjen e artikulacioneve

2,340 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Nutri Joint – suplement për mbështetjen e artikulacioneve

Suplementi Nutri Joint është një shtesë ushqimore e bazuar në lëndët ushqyese, ekstrakte bimore, vitaminë D3 dhe magnez. Përbërësit e formulës Nutri Joint bashkëveprojnë së bashku për të maksimizuar aftësinë e trupit për të ulur inflamacionin dhe për të promovuar nyje të shëndetshme dhe kocka. Kjo formulë kombinon vetitë e glukozaminës dhe kolagjenit të tipit II (acid hialuronik) me efektet e rritjes së lëvizshmërisë së sulfatit të kondroitinës. Përveç kësaj, kondroitina ndihmon rigjenerimin normal të kockave, stimulon lubrifikimin e nyjeve, dhe gjithashtu pengon enzimat që mund të dëmtojnë indin lidhës. Përveç kësaj, glukosamine është gjithashtu e njohur për promovimin e funksionimit të shëndetshëm të nyjeve.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni dy kapsula në ditë, një në mëngjes dhe një në mbrëmje, pas ushqimit.

0/5 (0 Reviews)
Firma

ValueMed Pharma

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

30

Glucosamine sulphate, Chondroitin sulphate, MSM, Hydrolyzed collagen, Curcuma, Magnesium oxide, Calcium gluconate, Vitamin B6, Vitamin D3

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nutri Joint – suplement për mbështetjen e artikulacioneve”

LART