NutraTea – Turmeric & Cinnamon

980 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Përzierje çaji me veti të fuqishme anti-inflamatore dhe antioksidante, me përfitime të shumta, që nga luftimi i infeksioneve dhe përmirësimin e sensitivitetit ndaj insulinës, deri në rregullimin e nivelit të kolesterolit.

Përfitimet:

 • Përmirëson shëndetin e mëlçisë
 • Përmirëson funksionin konjitiv
 • Mbështet shëndetin kardiovaskular
 • Rregullon përqendrimin e glukozës në gjak
 • Mbron kundër sëmundjeve dhe infeksioneve
 • Aktivitet i fuqishëm antioksidant

Përmban: Turmerik (50%) & kanellë (50%).

 

Firma

NutraTea

Forma

Paketa

Sasia

20

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “NutraTea – Turmeric & Cinnamon”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART