NutraTea – NutraTrim

980 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Një përzierje e fuqishme bimësh që ndihmon në menaxhimin e peshës, stimulon shkallën metabolike dhe largimin e toksinave, duke kontrolluar nivelet e sheqerit në gjak dhe ndjesinë e urisë.

Përfitimet:

 • Detoksifikon trupin
 • Lehtëson tretjen
 • Ndihmon në humbjen në peshë dhe tretjen e yndyrnave
 • Rregullon nivelin e sheqerit në gjak
 • Përmirëson qarkullimin e gjakut

Përmban: vaj jeshil (20%), Finok (10%), hithër (10%), Xhinxher, Kanellë, spec të kuq, gjethe Sene, rrënjë Luleradhiqe, rrënjë Rodhe, Garcinia Cambogia, Dëllinjë, Hibiscus, Guarana, Couch Grass, Piper të zi & Kelp.

Firma

NutraTea

Forma

Bustina

Sasia

20

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “NutraTea – NutraTrim”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART