NutraTea – NutraThyroid

980 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Një përzierje bimësh që rregullon aktivitetin e tiorides, promovon funksion optimal të gjëndrrës dhe rregullimin hormonal, duke lehtësuar simptomat dhe diskomfortin.

Përfitimet:

 • Promovon shëndetin e tiroides
 • Stimulon funksionin e gjendrrës së tiroides
 • Mban balancën e pH
 • Rregullon nivelin e sheqerit në gjak dhe kolesterolit
 • Forcon sistemin imunitar

Përmban: Nettle (30%), Lemon balm (15%), Kelp (10%), Bugleweed, Ashwaghanda, Rhodiola, Bladder Wrack, Siberian Ginseng, Black Walnut, Liquorice & Bacopa.

Firma

NutraTea

Forma

Bustina

Sasia

20

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “NutraTea – NutraThyroid”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART