NutraTea – NutraRelease

980 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Një përzierje bimësh me përmbajtje diuretikësh natyralë që ndihmon në diskomfortin e mbajtjes së ujit, përmirëson largimin e lëngjeve, duke minimizuar enjtjen dhe fryrjen.

Përfitimet:

 • Stimulon sistemin limfatik
 • Lehtëson tretjen
 • Pastron traktin urinar
 • Përmirëson funksionin e zorrës
 • Promovon shëndetin e mëlçisë dhe veshkave
 • Detoksifikon trupin

Përmban: Dandelion root (20%), Urva Ursi (20%), Parsley (20%), Cleavers, Nettle, Corn Silk, Bachu Leaves & Juniper Berries

0/5 (0 Reviews)
Firma

NutraTea

Forma

Bustina

Sasia

20

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “NutraTea – NutraRelease”

LART