NutraTea – NutraRelax

(1 përshtypje mbi produktin)

980 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Një përzierje bimësh që qetëson nervat dhe muskujt, qetëson tensionin dhe trajton simptomat si: shqetësim, luhatje humori, dhimbje koke dhe pagjumësi.

Përfitimet:

 • Relakson trupin
 • Lehtëson dhimbjet
 • Përmirëson humorin
 • Rivendos balancën hormonale
 • Përmirëson mirëqënien mendore
 • Përmirëson cilësinë e gjumit

Përmban: Chamomile (30%), Lemon Balm (20%), Hawthorn Berry, Fennel, Valerian, St John Wort, Liquorice, Viburnum & Cinnamon

Firma

NutraTea

Forma

Bustina

Sasia

20

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për NutraTea – NutraRelax
 • Albina H. (blerës i verifikuar)

  Super ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART