NutraTea – NutraLipid

980 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Një përzierje e fuqishme bimësh e cila ndihmon në luftimin e kolesterolit të lartë, parandalon formimin e depozitave në muret e arterieve, duke përmirësuar balancën e tensionit të gjakut në trup.

Përfitimet:

 • Rregullon nivelet e kolesterolit
 • Stabilizon tensionin e gjakut
 • Përmirëson shëndetin kardiak dhe kardiovaskular
 • Mbron kundër radikalve të lira
 • Mbron zemrën
 • Trajton çrregullimet respiratore

Përbërësit

Green Tea (25%), Cinnamon Bark (20%), Artichoke Leaf, Red Yeast, Mukul, Garlic, Turmeric, Holy Basil, Fenugreek, Hawthorn Berry & Alfalfa.

Firma

NutraTea

Forma

Bustina

Sasia

20

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “NutraTea – NutraLipid”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART