NutraTea – NutraFlow

980 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Një përzierje efektive bimësh që mirëmban funksionin e traktit urinar, inkurajon largimin e baktereve të tretshme që mund të çojnë në infeksion, duke lehtesuar inflamacionin dhe diskomofortin.

Përfitimet:

 • Stimulon sistemin limfatik
 • Pastron fshikëzën/traktin urinar
 • Promovon shëndetin e veshkës dhe të mëlçisë
 • Forcon imunitetin
 • Promovon shëndetin gastrointestinal

Përmban: Acerola (15%), Parsley (10%), Yarrow (10%), Horse Chestnut (10%), Black Tea, Urva Ursi, Cranberry, Horsetail, Cleavers, Saw Palmetto, Juniper Berry & Goldenseal

 

 

Firma

NutraTea

Forma

Bustina

Sasia

20

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “NutraTea – NutraFlow”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART