NutraTea – NutraDefence, Eucalyptus & Elderberry

970 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

NutraTea – NutraDefence, Eucalyptus & Elderberry

Një përzierje mbështetëse për të ndihmuar në forcimin e imunitetit, për të siguruar lehtësim dhe për të rritur aftësinë e trupit për të luftuar ftohjen e zakonshme, ndërsa mbron nga viruset e mëtejshme.

Çdo qese çaji bimor përmban:
Liquorice (15%), Eucalyptus (15%), Astragalus (10%), Elderberry (10%), Ginger (10%), Ginseng (10%), Thyme, Boneset, Calendula & Mullein.

 • Elderberry, Liquorice, Mullein, Ginger, Ginseng dhe Thyme – kontribuojnë në mbrojtjen natyrore dhe funksionimin e duhur të sistemit imunitar.
 • Liquorice, Ginger, Boneset dhe Thyme – ruajnë aktivitetin optimal të imunitetit të traktit respirator, përmirësojnë simptomat nga gripi dhe infeksione të tjera të traktit respirator dhe ndihmojnë në kollën e thatë.
 • Astragalus, Elderberry and Thyme – përmbajnë antioksidantë që ndodhin natyrshëm që ndihmojnë në mbrojtjen e qelizave dhe indeve tuaja nga oksidimi.

Udhëzime mbi përdorimin

Hidhni 200 ml  ujë të porsa zier mbi 1 qese çaji dhe lëreni për 4-5 min.
Me pas shtrydhni qesen e çajit dhe shijoni 2-3 gota në ditë.

Firma

NutraTea

Mosha

Të gjithë

Forma

Bustina

Sasia

20

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “NutraTea – NutraDefence, Eucalyptus & Elderberry”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART