NutraTea – NutraCleanse

(1 përshtypje mbi produktin)

980 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Një përzierje bimësh pastruese që ndihmon në eleminimin e toksinave që dëmton funksionin tretës, duke përmirësuar lëvizjen e zorrëve dhe largimin e papastërtive, si dhe duke rregulluar enzimat e tretjes në zorrë.

 • Përmirëson shëndetin e mëlçisë
 • Përmirëson qarkullimin e gjakut
 • Përmirëson shëndetin e traktit tretës dhe të zorrës
 • Menaxhon nivelin e kolesterolit
 • Forcon sistemin imunitar

Përmban: Milk thistle (20%), Artichoke (15%), Liquorice, Dandelion Root, Ginger, Coriander, Fennel, Nettle, Burdock Root, Cinnamon & Star Anise.

Firma

NutraTea

Forma

Bustina

Sasia

20

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për NutraTea – NutraCleanse
 • Dorinela J. (blerës i verifikuar)

  ?

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART