NutraTea – Nutra Joint Curcumin & Piperine

970 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

NutraTea – Nutra Joint Curcumin & Piperine 

Një përzierje që ndihmon në çlirimin nga inflamacioni, promovon mirëqenien e përgjithshme të nyjeve, ndërsa menaxhon dhimbjen e lidhur me dëmtimin dhe artritin.

 • Shafran i Indisë ndihmon për të ruajtur fleksibilitetin dhe shëndetin e nyjeve.
 • Çaji jeshil mund të ndihmojë në forcimin e kockave.
 • I pasur me antioksidantë
 • Piperina ndihmon për të ruajtur integritetin e trupit dhe për të rritur thithjen e shafranit të Indisë.

Ideal për :

 • Personat e moshuar që kanë nevojë për të ushqyer nyjet e tyre.
 • Ata që përjetojnë dhimbje, ngurtësi ose ënjtje në nyjet e tyre.
 • Ata që përjetojnë dhimbje artritike të shpinës dhe qafës.
 • Individët të cilët kanë nevojë për të siguruar mbështetje shtesë për nyjet e tyre për të shmangur dëmtimet.

Udhëzime mbi përdorimin

Hidhni 200 ml  ujë të porsa zier mbi 1 qese çaji dhe lëreni për 4-5 min.
Me pas shtrydhni qesen e çajit dhe shijoni 2-3 gota në ditë.

Firma

NutraTea

Mosha

Të gjithë

Forma

Bustina

Sasia

20

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “NutraTea – Nutra Joint Curcumin & Piperine”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART