NutraTea – Lemongrass & Ginger

970 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

NutraTea – Lemongrass & Ginger

Një përzierje klasike e çajit e mbushur me veti të fuqishme anti-inflamatore dhe antioksiduese që ofron përbërje të mëdha terapeutike të njohura për të rritur tretjen, imunitetin dhe për të zvogëluar rrezikun e sëmundjeve kronike.

Lemongrass

 • Ndihmon për të kontribuar në relaksim optimal
 • Mbështet sistemin imunitar
 • Lehtëson tretjen

Ginger

 • Ndihmon në promovimin e ekuilibrit normal të hormoneve inflamatore
 • Kontribuon në rritjen e vitalitetit
 • Ndihmon në kontributin e tij në funksionimin normal të traktit të zorrëve
 • Ndihmon në ruajtjen e imunitetit dhe ka veti të konsiderueshme antioksiduese

Udhëzime mbi përdorimin

Hidhni 200 ml  ujë të porsa zier mbi 1 qese çaji dhe lëreni për 4-5 min.
Me pas shtrydhni qesen e çajit dhe shijoni 2-3 gota në ditë.

Firma

NutraTea

Mosha

Të gjithë

Forma

Bustina

Sasia

20

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “NutraTea – Lemongrass & Ginger”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART